Тример для бороди Adler AD 2836G
Фото 12 |
Adler AD 2836G золотистий сріблястий |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2836G
Усі ціни 10 →Машинка для стрижки ADLER AD-2836G | 1 156 грн. |
Тример для бороди Adler AD 2836g | 1 335 грн. |
Тример для бороди та стрижки волосся Adler AD 2836g золотистий S | 1 808 грн. |
Машинка для стрижки волосся ADLER AD 2836G ПОЛЬЩА (SOLIN) триммер для боро | 1 523 грн. |
Тример для бороди та вусів Adler AD-2836g 100 Вт золотистий | 1 866 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Adler AD 2836G
Ціни на Adler AD 2836G |
---|---|---|---|---|
Adler AD 2836G | від 1 156 грн. | 12 пропозицій | ||
Adler AD 2836S | від 1 156 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →