Тример для носа і вух Philips Series 3000 NT3650 (NT3650/16)
Відео 8Фото 6 |
Philips Series 3000 NT3650 |
|
Тример для носа і вух виробника Philips позиціонується в якості пристрою для дбайливого догляду за волоссям на обличчі. Використовувати його можна для позбавлення від небажаних волосків у вушних раковинах і ніздрях, а також для підрівнювання брів. Для останнього завдання в комплект поставки з моделлю входять дві фіксуються насадки на 3 і 5 мм.ці гребені і основний тример для вух і носа передбачають захисне покриття Protective Guard, так що не потребують мастила леза з нержавіючої сталі безпосередньо з чутливою шкірою не контактують.
Заявлено, що завдяки цій особливості тример Philips Series 3000 NT3650 не видирає волоски і не доставляє неприємних відчуттів користувачеві в процесі експлуатації. Модель характеризується не тільки ергономічною конструкцією з текстурованою ручкою для зручного хвата, але і вологозахищеним корпусом, що дозволяє використовувати прилад в душі і/або очищати його під проточною водою. Живиться пристрій від батарейок AA, які завбачливо включені в комплект поставки. З інших особливостей варто виділити наявність тканинного чохла для зберігання або транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3000 NT3650
Усі ціни 33 →Тример Philips NT3650/16 | 699 грн. |
Тример для носа, вух Philips NT3650/16 серії 3000 | 699 грн. |
PHILIPS NT3650/16 | 699 грн. |
Тример для носа та вух Philips NT3650/16 | 979 грн. |
Тример Philips NT3650/16 | 699 грн. |
Заказував на DENDI, найкраща ціна, якість що за 599, як у них, що за 806 грн. Все в упаковці. А виробник що за 599 що за 806 один-Китай. Якість понравилася, придбав для себе. На вигляд чудовий апарат, працює добре. не має Геннадий Лещенко: користуюся Philips Series 3000 NT3650 менше місяця |
Ергономічний корпус з текстурованою накладкою
Тример для вух, носа і брів Philips Series 3000 NT3650 є спеціалізованим інструментом для догляду за волоссям на обличчі. Прилад дозволяє комфортно підрівнювати брови і безболісно позбутися небажаної рослинності в ніздрях і вушних раковинах. Модель належить до бюджетної серії Series 3000 машинок для стрижки волосся, що володіє розумним балансом ціни і функціональності. Ергономічний корпус пристрою виготовлений з практичного чорного пластику, який доповнений сірою текстурованою протиковзкою накладкою для зручного хвата. Бічний перемикач також забезпечений рельєфною поверхнею. Модель комплектується фірмовою батарейкою Philips формату АА, що дозволяє користуватися приладом відразу після розпакування.
Двостороннє лезо Precision Trim, що не потребує мастилі
Вузький наконечник ріжучого блоку закритий захисною насадкою Protective Guard, яка запобігає прямий контакт леза з нержавіючої сталі зі шкірою. Продумана конструкція дозволяє уникнути порізів, а гостра кромка двостороннього леза Precision Trim, що не потребує мастилі, забезпечує чітке зрізання волосків без пропуску під будь-яким кутом і з мінімальним зусиллям. Для підрівнювання брів використовуються дві комплектні цільові насадки (фіксовані гребені), що визначають залишкову довжину волосків (3 мм і 5 мм). Прилад повністю герметичний (вологозахищений корпус) і може промиватися під струменем води з-під крана, а також використовуватися під душем без побоювань пошкодження внутрішніх електричних компонентів. Тример з насадками після закінчення робіт можна скласти в тканинний чохол, який призначений для зберігання і транспортування. Виробник дає на пристрій 2 роки міжнародної гарантії.