Триммер для бороды, носа и бровей Philips NT5650
Відео 2Фото 7 |
Philips NT5650 |
|
Просунутий та зручний у використанні тример від компанії Philips. Ця модель дозволить швидко і легко видаляти непотрібне волосся в носі та вухах, додатково пристрій можна використовувати для підрівнювання брів та створення контурів. У приладі встановлений спеціальний ніж PrecisionTrim. Ріжуча головка цього дозволяє якісно зрізати волосся і щетину в будь-якому напрямку. Модель оснащена технологією Protective Guard, що дозволяє мінімізувати негативний вплив ріжучого блоку на шкіру.
Тример Philips NT5650 працює від знімної батарейки типу АА, що дозволяє використовувати прилад незалежно від наявності поряд електромережі. У приладі реалізований зручний та надійний вологозахищений корпус. Робочу голівку після використання можна просто промивати під проточною водою. Ріжучий блок виконаний із нержавіючої сталі. У наборі передбачені насадки, що дають змогу безпечно впливати на брови та здійснювати стайлінг бороди з вусами. Модель забезпечена чохлом, що дає можливість зберігати та транспортувати весь комплект. Це практичний, функціональний та продуктивний тример, здатний швидко та безпечно зрізати зайве волосся, а також акуратно підрівнювати контури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips NT5650
Усі ціни 47 →Тример для носа і вух Philips NT5650/16 | 999 грн. |
Універсальний тример Philips NT5650/16 | 949 грн. |
Тример для носа, вух Philips NT5650/16 серії 5000 | 999 грн. |
Тример для носа та вух Philips Nose trimmer series 5000 (NT5650/16) | 999 грн. |
PHILIPS NT5650/16 | 1 350 грн. |
Працює від батарейки.
Можна мити. Безпечний. Багато насадок. Саме моя модель - знята з продажу. Ruslan ShiZ: користуюся Philips NT5650 більше року |
Також маю кілька бритв, зубну щітку, машинку для стрижки та багато інших корисних та зручних мов від Philips.