Каталог   /   Крупная бытовая техника   /   Пылесосы   /   Adler
Вертикальный пылесос

Adler AD 7060

Фото - Пылесос Adler AD 7060
Видео 1Фото 17
Adler AD 7060
Цвет
Типвертикальный с портативным
Уборкасухая
Пылесборникциклон
Характеристики
Сила всасывания16000 Па
Объем пылесборника0.5 л
Регулировка мощностина ручке
Фильтр тонкой очисткиEPA 11
Насадки в комплекте
Функции насадокэлектрическая турбощетка
длинная щелевая
пылевая
Источник питания
Источник питанияаккумулятор
Напряжение батареи22 В
Тип аккумулятораLi-Ion
Емкость аккумулятора2.2 Ач
Время работы35 мин
Время зарядки4.5 ч
Индикатор уровня заряда
Общее
Уровень шума65 дБ
Тип трубыс шарниром
LED подсветка
Вес1.95 кг
Официальный сайтadler.com.pl
Дата добавления на E-Katalogоктябрь 2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Adler 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Adler.

Купить Adler AD 7060

Все цены 14 →

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060

Вертикальний та ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060 — легкий бездротовий пристрій для ефективного прибирання квартир до ~60 м²... ещез від’єднуваним ручним модулем, який дозволяє чистити підлоги, меблі та важкодоступні місця. Оснащений безщітковим мотором до 350 Вт і максимальною силою всмоктування до 16 000 Pa, має два режими потужності та LED-торкальний дисплей для індикації режиму й заряду акумулятора 22 V (до 35 хв роботи). Конструкція зі стильною алюмінієвою гнучкою трубою Flex Tube забезпечує доступ під низькі меблі, а прозорий контейнер 0,5 л легко спорожнюється одним натисканням. Триступенева система фільтрації (циклон + багаторазові миючі фільтри EPA 11 та EPA 9) знижує кількість дрібних частинок у повітрі. У комплекті електрошітка з LED-підсвіткою для виявлення пилу, універсальна роликова насадка, щітка 2в1 та щілинна насадка; настінний тримач для зручного зберігання. Рівень шуму близько 65 dB, вага 2 кг, компактні габарити роблять пристрій зручним для щоденного використання та збереження чистоти в сучасному домі.
Zaua.storeС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 283 грн.

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060 White

Denika.uaС нами более 10-ти лет
(Харьков)
Гарантия: 6 мес.
Пожаловаться
3 756 грн.

Adler AD 7060

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться
3 871 грн.

Пилосос вертикальний бездротовий Adler AD 7060

Маркетплейс: MAUDAU  Golden С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
3 960 грн.

Пилосос вертикальний Adler AD 7060 350 Вт зі світлодіодним підсвічуванням білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
5 620 грн.
eще 9 предложений

Динамика цен на Adler AD 7060

Видеообзоры