Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Машинки для видалення ковтунців   /   Adler

Машинка для видалення ковтунців Adler AD 9617

Фото - Машинка для видалення ковтунців Adler AD 9617
Фото 10
Adler AD 9617
Щітка для чищення
Діаметр сітки
65 мм
Кількість обертів
8500 об/хв
Контейнер
знімний
Джерело живлення
акумулятор / 2000 мАгод /
Зарядка від USB-порту
USB C
Час роботи
120 хв
Час зарядки
3 год
Індикатор заряду
Розміри
180х110х75 мм
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 9617

Усі ціни 8 →

Тример для видалення катишків ADLER AD 9617B

Виробник - ADLER;Живлення - акумулятор;Особливості - захисна кришка для лез, знімний резервуар, щіточка для чищення лез ;Краї... щена виготовлення - Китай;Колір - чорний;Додатково - ширина робочої зони 65 мм, ємність акумулятора 2000 мА*година, потужність 5 Вт, швидкість обертання 8500 об/хв, комплектація: USB-кабель, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, щітка для чищення машинки, вага 0.29 кг;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
868 грн.

Машинка від ковтунців Adler AD 9617 акумуляторна

Маркетплейс: MAUDAU  Euroteh З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
830 грн.

Машинка для видалення катишків Adler AD 9617 NW45740

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
955 грн.

Машинка для видалення ковтунців ADLER AD 9617B з дисплеєм акумуляторна

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 091 грн.

Машинка для чистки одягу Adler AD 9617

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 013 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Adler AD 9617

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна