Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Машинки для видалення ковтунців   /   Adler

Машинка для видалення ковтунців Adler AD 9616

Фото - Машинка для видалення ковтунців Adler AD 9616
Фото 9
Adler AD 9616
Щітка для чищення
Діаметр сітки
50 мм
Контейнер
незнімний
Джерело живлення
батарейки / 2xAA /
Розміри
140х75х70 мм
Вага
130 г
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 9616

Усі ціни 9 →

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616 Машинка для видалення катишків Adler AD 9616 призначена для дбайливого догляд... щеу за одягом та текстильними виробами. Пристрій швидко та ефективно усуває катишки з поверхні тканини, повертаючи речам акуратний та доглянутий вигляд. Модель оснащена захисною металевою сіткою, яка запобігає пошкодженню матеріалу під час роботи. Гострі сталеві леза
Goldtech.uaМенше року
(Полтава)
Поскаржитись
377 грн.

Машинка від ковтунців Adler AD 9616 компактна на батарейках

Маркетплейс: MAUDAU  Euroteh З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
369 грн.

Машинка для видалення катишків бездротова Adler AD-9616 White/Gray (SH118688)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GrandBuyer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
357 грн.

Машинка для видалення ковтунців з одягу Adler AD 9616 White електрична бездротова з живленням від 2хАА батарейок

Маркетплейс: Rozetka.ua  WASHOPIK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
474 грн.

Машинка для стрижки катишків Adler AD 9616

Маркетплейс: Rozetka.ua  GoldTechShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Adler AD 9616