Вантажна шина Advance R-4E 340/80 R20 144A8
Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Advance R-4E 340/80 R20 144A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance R-4E 340/80 R20 144A8
Advance R-4E (индустриальная) 340/80 R20 144A8 | 14 578 грн. |
Advance R-4E (340/80R20 144A8) | 14 660 грн. |
Advance R-4E індустріальна індустріальна (340/80R20 144A8) 390488 | 14 371 грн. |
Шина Advance R-4E (індустріальна) 340/80 R20 144A8 | 16 040 грн. |