Корпус Aerocool Hive FRGB v2 чорний (ACCM-PV27043.11)
Відео 1Фото 12 |
Цей корпус може послужити хорошою основою для складання комп'ютерної системи просунутого геймерського рівня. Великий потенціал моделі обумовлений як просторим шасі, так і ефективним охолодженням. Середньорозмірна платформа (Midi Tower) здатна вмістити ATX-сумісну материнку або її молодші похідні (microATX, Mini-ITX). Висота вежі охолодження центрального процесора може досягати 157 мм, а довжина дискретної графіки — 317 мм.
Для вентиляції гарячого ігрового шасі передбачено чотири штатних вентилятора, при цьому всі лопатеві крильчатки мають підсвічування Fixed RGB. Корпус Aerocool Hive FRGB v2 отримав добре вентильований передню панель, що дає можливість легко насичувати шасі свіжим прохолодним повітрям. Внутрішня частина корпусу розділена на два рівня. Нижня частина призначена для встановлення блока живлення і корзини HDD. Всього в корпусі передбачено два посадочні місця під жорсткі диски HDD 3,5", додатково є можливість змонтувати три твердотільних накопичувача SSD 2,5". Цей корпус не потребує частого сервісного обслуговування, оскільки основні канали вентиляції прикриті пиловий захистом. Нижня підводка дротів доповнена системою кабельменеджмента. Це практична, акуратна і надійна платформа.
Купити Aerocool Hive FRGB v2 чорний
Усі ціни 20 →Aerocool Hive FRGB Tempered Glass без БЖ (ACCM-PV27043.11) Black ACCM-PV27 | 2 149 грн. |
Корпус AeroCool Hive-G-BK-v2 (ACCM-PV27043.11) | 2 136 грн. |
Корпус AeroCool Hive-G-BK-v2 (accm-pv27043.11) Black без бп | 2 295 грн. |
Корпус AeroCool Hive-G-BK-v2 Black без БП (ACCM-PV27043.11) ACCM-PV27043.1 | 2 149 грн. |
0 1 1 5 |
Гарний та якісний корпус. Метал досить товстий щоб корпус не прогинався, місця для кабель-менеджменту достатньо та цілком вистачає без проблем встала ATX материнка, скло досить товсте та трохи затемнене, що наприклад мені подобається, з провітрюваністю у нього все добре три вентилятони на вдув та один на видув добре його продувають, як для мене мінусом вентиляторів є те, що в них не має можливості регулювання підсвітки та обертів.На верзній панелі є всі необхідні порти. Хороша провітрюваність,якісні матеріали та невелика ціна Єдиним мінусом як на мене є статистична підсвітка без можливості регулювання Klin Pro: користуюся Aerocool Hive FRGB v2 більше року |