Вентилятор ARCTIC F12 PWM PST Black (ACFAN00200A)
Фото 5 |
ARCTIC F12 PWM PST Black
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1350 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики F12 PWM PST Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC F12 PWM PST Black
Усі ціни 15 →Arctic F12 PWM PST (ACFAN00200A) Black ACFAN00200A | 259 грн. |
Вентилятор Arctic F12 PWM PST (ACFAN00200A) ACFAN00200A | 249 грн. |
Кулер для корпуса Arctic F12 PWM PST (ACFAN00200A) ACFAN00200A | 318 грн. |
Arctic 120MM ACFAN00200A | 249 грн. |
Arctic F12 PWM PST Black (ACFAN00200A) ACFAN00200A | 349 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →