Вентилятор ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs. (ACFAN00232A)
Фото 3 |
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
Усі ціни 25 →Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3-Fan Pack) (ACFAN00232A) Black ACFAN00232A | 1 899 грн. |
Кулер Arctic P12 Pwm Pst A-RGB 0dB 3-Fan Pack Black (ACFAN00232A) | 1 799 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST A-RGB (ACFAN00232A) | 1 773 грн. |
Вентилятор для корпуса ARCTIC 120MM 3PCS ACFAN00232A | 1 493 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →