Корпус Aerocool Aero One Eclipse чорний (ACCM-PB17143.11)
Відео 10Фото 10 |
Ця платформа вже повністю готова для складання продуктивної ігрової системи. Форм-фактор корпуса: Midi Tower. Підтримка MotherBoard: ATX, microATX та Mini-ITX. Щоб розкрити всебічний потенціал потужного геймерського ПК, корпус володіє чудовим охолодженням. Відвід гарячого повітря здійснюється чотирма 120-міліметровими вентиляторами (три спереду і один ззаду). З метою оптимізації повітрообміну поверхню фронтальної панелі знизу доверху представлена металевою сіткою з осередками у вигляді сот.
За забруднення шасі пилом можна не переживати, оскільки канали вентиляції, включаючи верхній і нижній, захищені пиловий фільтрацією. Корпус Aerocool Aero One Eclipse має все необхідне, щоб зватися «ігровим». Це і фактурна форма лицьовій частині, і якісна підсвічування. У ролі ілюмінації використовується система Addressable RGB, яка інтегрована в штатні вентилятори. Роботою лопатевих крильчаток і підсвічування управляє окремий контролер, до якого можна підключити всього шість вентиляторів і ще дві світлодіодні стрічки. На шасі можна вмістити кулер процесора висотою 161 мм і адаптер GPU завдовжки 327 мм. Для формування бібліотеки мультимедіа виділено: два слоти HDD 3,5" і три роз'єму SSD 2,5".
Купити Aerocool Aero One Eclipse чорний
Усі ціни 46 →Aerocool Aero One Eclipse ARGB Tempered Glass без БЖ (ACCM-PB17143.21) Whi | 2 999 грн. |
Корпус AeroCool Aero One Eclipse-G-BK-v1 (ACCM-PB17143.11) Black без БЖ AC | 3 199 грн. |
Корпус Aerocool Aero One Eclipse-G-BK-v1 Black (ACCM-PB17143.11) | 3 459 грн. |
Корпус AeroCool Aero One Eclipse-G-BK-v1 (ACCM-PB17143.11) | 3 405 грн. |
Корпус Aerocool Aero One Eclipse Argb Tempered Glass (Aero One Eclipse-G-B | 3 289 грн. |
1 0 3 8 |
Чудовий продувний якісний корпус.Більше вам і не треба. 3 вентилятори за 400 грн кожний у комплекті що чудово. Бп знизу, нормальний кабель менеджмент можна зробити. Керування є кольорами і підсвіткою і це дуже чудово. Якісно і не дорого. Брав за 1800. За ці гроші чудово. Мінус маркий. Але це ок, пиль завжди буде. Ціна та комплектація. Нема. |
Не читай положительные отзывы их теща писала ( да научилась заходить в нет и строчит ) . Черный ( А как всем известно черные работают лучше ) .
Светятся кулеры что само собой дает + 100 фпс в Киберпанке на GT 730 . По ходу сборки поверишь в бога и потом обратно разуверишься . Из положительного , можно взять молоток и выбить к черту передние кулеры и вместе с модулем управления подсветкой засунуть это в [censored] тому кто замаксил скорость передних кулеров . Все кто писали положительные отзывы либо 90летние глухие старцы ,либо не в курсе что скорость передних кулеров должна регулироваться. В нашем случае и Биос и проги СпидФан и прочие ничего не могут сделать с 3мя передними работающими в режиме блендера кулерами .Шума от них больше чем от проца карты и 6х дисков вместе взятых . Если б знал что будет так шумно и дальше бы скрепкой запускал. OldBoy: користуюся Aerocool Aero One Eclipse 4710562752342 кілька місяців |
Класний корпус, надійне скло, легко відкривається. Загалом усі клас! Якість складання легко відкривається. Не дуже надійно варто, якщо випадково штовхнути ногою може впасти Юрий Бербека: користуюся Aerocool Aero One Eclipse 4710562752342 менше місяця |
Модификації Aerocool Aero One Eclipse
Ціни на Aerocool Aero One Eclipse |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero One Eclipse білий | від 2 799 грн. | 37 пропозицій | ||
Aerocool Aero One Eclipse чорний | від 2 799 грн. | 48 пропозицій |