Вентилятор ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. (ACFAN00154A)
Фото 7 | 999 грн. Купити! Arctic P8 PWM PST (5-Fan Pack) (ACFAN00154A) Black ACFAN00154ATelemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
ARCTIC P8 PWM PST 5pcs.
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 80 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 3000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P8 PWM PST 5pcs.
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ARCTIC P8 PWM PST 5pcs.
Ціни на ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. | від 1 159 грн. | 22 пропозиції | ||
ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. | від 1 414 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →