Корпус Aerocool Aero One чорний (ACCM-PB17013.11)
Відео 22Фото 8 |
Ігровий комп'ютерний корпус, який може похвалитися вдалим дизайном та можливістю налаштування якісної системи охолодження, що виявиться дуже до речі при встановленні продуктивних сучасних комплектуючих. Модель відрізняється популярної сьогодні двосекційною конструкцією. У нижньому відсіку знаходиться місце установки блока живлення, там само монтується і стійка жорстких дисків.
Передня панель представлена перфорованою металевою пластиною, прикритої фільтром. Перфорована вставка з пиловою захистом є і на верхній кришці, і знизу, де розташоване монтажне місце блока живлення. Головна боковина виготовлена із загартованого прозорого скла. Корпус Aerocool Aero One можна використовувати для встановлення материнської плати наступних форматів: ATX, MicroATX та Mini-ITX. Шасі розраховане на графічний адаптер довжиною до 327 мм і процесорний кулер висотою до 161 мм, Системний блок штатно комплектується одним єдиним вентилятором для задньої панелі.
Купити Aerocool Aero One чорний
Усі ціни 23 →Корпус Aerocool Aero One Black (4710562752304/ACCM-PB17013.11) | 1 920 грн. |
Aerocool Aero One Tempered Glass без БЖ (ACCM-PB17013.11) Black ACCM-PB170 | 2 039 грн. |
Корпус AeroCool Aero One-G-BK-v1 (ACCM-PB17013.11) Black без БЖ ACCM-PB170 | 2 039 грн. |
Корпус Aerocool Aero One Black (4710562752304/ACCM-PB17013.11) | 2 269 грн. |
Корпус AeroCool Aero One-G-BK-v1 (ACCM-PB17013.11) | 1 922 грн. |
0 0 2 4 |
Зібрав я значить собі пк в цьому корпусі, ryzen 2700x + 1650 super (брав більше для робочих завдань), вирішив вибрати цей корпус з-за продуваності, збірка була не найпростіша, не все розраховано, доводилося вивертатися в деяких моментах. Брав цей корпус з однією вертушкою (не хотів ргб), докупив ще дві, в результаті дві на видув, одна на вдув найвища, проц з боксовим кулером при повному завантаженні-82, відюха - 76. Відюха почувається чудово, ну у неї і охлад хороший, а ось боксовий кулер з цим кол-вом вентиляторів з процом справляється впритул. Докуплю собі ще вертушку від ноктуа, поставлю на видув, а заводську поставлю на вдув, може ще зроблю андервольтінг робота і думаю все буде чудово. Естетично корпус дуже навіть, хороша продувність (але вентилятор встановлений не дуже), пилові фільтри і загартоване скло в наявності, за свою ціну хороший корпус! Пилові фільтри на передню панель та на верху, загартоване скло, ціна, дизайн, продувність, непогана комплектація Тонкий метал, місцями не продумане складання, встановлений вентилятор. Вадим Рогач: користуюся Aerocool Aero One 4710562752304 менше місяця |
Модификації Aerocool Aero One
Ціни на Aerocool Aero One |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero One білий | від 1 884 грн. | 21 пропозиція | ||
Aerocool Aero One чорний | від 1 865 грн. | 23 пропозиції |