Рушникосушарка AFRICA Kolibri Kolibri-X2 475x600 (Х300Р2)
Фото 5 | від 6 569 до 6 570 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:250 Вт Функції:терморегулятор, таймер, дисплей |
Модифікації AFRICA Kolibri 6
Характеристики
AFRICA Kolibri-X2 475x600 |
|
Регулювання потужності обігріву: 5 – 250 Вт. Оснащений програматором, що дозволяє працювати з більшою енергоефективністю. Площа обігріву: 5 – 7 м². Об'єм обігріву: 12.5 – 17.5 м³. 5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Kolibri Kolibri-X2 475x600
Колір:
Сортувати
Africa Africa Kolibri-X2 бежевый | 6 570 грн. |
AFRICA Kolibri Х2 графит KolibriХ2графит | 6 569 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri X2 з програматором, графіт | 6 570 грн. |
Africa Africa Kolibri-X2 черный | 6 570 грн. |
AFRICA Kolibri Х2 бежевий KolibriХ2бежевий | 6 569 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri X2 з програматором, бежевий | 6 570 грн. |
Закрити
Рекомендуємо