Рушникосушарка AFRICA Kolibri Kolibri-A2 475x600 (А300Р2)
Фото 5 |
Модифікації AFRICA Kolibri 6
Характеристики
AFRICA Kolibri-A2 475x600 |
|
Площа обігріву: 5 – 7 м². Об'єм обігріву: 12.5 – 17.5 м³.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Kolibri Kolibri-A2 475x600
Колір:
Сортувати
Africa Africa Kolibri-A2 бежевый | 5 370 грн. |
AFRICA Kolibri A2 графит KolibriA2графит | 5 369 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri A2, графіт | 5 370 грн. |
AFRICA Kolibri A2 бежевый KolibriA2бежевый | 5 369 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri A2, бежевий | 5 370 грн. |
Закрити
Рекомендуємо