Рушникосушарка AFRICA Kolibri Kolibri-T2 475x600 (Т300Р2)
Фото 5 | від 5 769 до 5 770 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:250 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації AFRICA Kolibri 6
Характеристики
AFRICA Kolibri-T2 475x600 |
|
Регулювання потужності обігріву: 5 – 250 Вт. Площа обігріву: 5 – 7 м². Об'єм обігріву: 12.5 – 17.5 м³. 5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Kolibri Kolibri-T2 475x600
Колір:
Сортувати
Africa Africa Kolibri-T2 бежевый | 5 770 грн. |
AFRICA Kolibri Т2 бежевый KolibriТ2бежевый | 5 769 грн. |
Полотенцесушитель керамічний AFRICA Kolibri T2 з регулятором потужності, б | 5 770 грн. |
Africa Africa Kolibri-T2 черный | 5 770 грн. |
AFRICA Kolibri Т2 графит KolibriТ2графит | 5 769 грн. |
Закрити
Рекомендуємо