Рушникосушарка AFRICA Leo Leo-X 475x1020 (X520P)
від 9 949 до 9 950 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:склокерамічна, дизайнерський Потужність:450 Вт Функції:терморегулятор, таймер, дисплей |
Модифікації AFRICA Leo 2
Характеристики
AFRICA Leo-X 475x1020 |
|
Регулювання потужності обігріву: 5 – 250 Вт. Площа обігріву: 11 – 13 м². Об'єм обігріву: 27.5 – 32.5 м³. 5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFRICA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFRICA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AFRICA Leo Leo-X 475x1020
Колір:
Сортувати
Africa Africa Leo-X X520P Beige | 9 950 грн. |
AFRICA Leo-Х Х520P бежевый Leo-ХХ520Pбежевый | 9 949 грн. |
Africa Africa Leo-X X520P Grafit | 9 950 грн. |
AFRICA Leo-Х графiт Leo-Хграфiт | 9 949 грн. |
Закрити
Рекомендуємо