Квадрокоптер (дрон) Air Space Logic Kamikaze 10" R4 Thermal
Фото 4 |
Air Space Logic Kamikaze 10" R4 Thermal
Політ:до 15 хв, дальність 10 км, швидкість 100 км/год
Камера:тепловізійна знімна
Розміри:10"
Всі характеристики
Характеристики Kamikaze 10" R4 Thermal
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Air Space Logic Kamikaze 10" R4 Thermal
Air Space Logic Fpv Камікадзе 10" R4 Termal (з акб) | 50 999 грн. |
Air Space Logic Fpv Камикадзе 10" R4 Termal (с акб) | 50 799 грн. |
Квадрокоптер Air Space Logic FPV Дрон камікадзе-тепловізор r4 10 дюймів з | 50 000 грн. |
FPV дрон Air Space Logic FPV Камікадзе 10" R4 Termal з акб | 50 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →