Пульт RadioMaster TX12 Mark II M2 ELRS
Відео 7Фото 10 |
RadioMaster TX12 Mark II M2 ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RadioMaster TX12 Mark II M2 ELRS
Усі ціни 58 →Аппаратура управления RadioMaster TX12 MKII ELRS RM-TX12MKII-ELRS | 4 980 грн. |
Пульт управления для FPV RadioMaster TX12 Mark II EdgeTX ELRS (HP0157.0032 | 4 369 грн. |
FPV пульт RadioMaster TX12 MKII ELRS M2 | 4 590 грн. |
Пульт RadioMaster TX12 Mkii Elrs M2 (без АКБ) | 4 725 грн. |
Пульт RadioMaster TX12 Mkii Elrs M2 (без АКБ) | 4 701 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →