Пульт RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS
Відео 11Фото 9 |
RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS 4in1ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS
Усі ціни 31 →Пульт управления для FPV RadioMaster TX16S Mark II (ELRS, Hall V4.0) (HP01 | 9 289 грн. |
Аппаратура управления RadioMaster TX16S MKII ELRS (mode 2) RM-TX16SMKII-EL | 10 880 грн. |
FPV пульт RadioMaster TX16S MKII ELRS M2 | 9 390 грн. |
Пульт RadioMaster TX16S Mkii Elrs M2 (без АКБ) | 10 221 грн. |
Пульт RadioMaster TX16S Mkii Elrs M2 (без АКБ) | 10 170 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS
Ціни на RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS |
---|---|---|---|---|
RadioMaster TX16S Mark II M2 4in1 | від 9 411 грн. | 13 пропозицій | ||
RadioMaster TX16S Mark II M2 ELRS | від 9 289 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →