Дриль-шурупокрут Makita HP0300
Відео 17Фото 7 |
Makita HP0300 |
|
Потужна двошвидкісний дриль-шурупокрут з підтримкою ударного режиму і можливістю регулювання крутного моменту. Позиціонується як продукт середньої категорії, належить до сімейства універсальних моделей, придатних як для активного побутового, так і для помірного професійного використання. Завдяки підвищеному крутному моменту (до 56 Нм) може застосовуватися для виконання широкого кола монтажно-демонтажних, складальних будівельних та оздоблювальних робіт різної інтенсивності.
Має класичну пістолетну конструкцію, помірний вага (1,2 кг), оптимальну вагу і відмінну ергономіку, що робить використання інструменту максимально комфортним і не допускає передчасної втоми рук. Дриль-шурупокрут Makita HP0300 обладнана якісним колекторним електродвигуном (320 Вт) і планетарним редуктором із загартованими сталевими шестернями. Останній забезпечує ефективну роботу в таких відрізняються режимах як свердління і загвинчування (два швидкісних режиму до 450/1500 об/хв).
Інструмент оснащений зручним швидкозатискним патроном, який можна обслуговувати однією рукою. Передбачений вбудований регулятор-обмежувач максимального моменту затяжки і реверс двигуна. Може свердлити сталь (діаметром до 10 мм), кольорові метали і сплави на їх основі, полімери і дерево (до 28 мм). Завдяки ударного режиму легко справляється зі свердлінням бетону і твердих мінеральних матеріалів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita HP0300
Усі ціни 51 →Мережевий ударний шуруповерт Makita HP0300 | 2 912 грн. |
Мережевий ударний шурупокрут Makita HP0300 | 2 849 грн. |
Ударний дриль шуруповерт Makita HP0300 в картонній коробці | 2 849 грн. |
Дриль-шуруповерт мережевий ударний Makita HP0300 | 3 227 грн. |
Дриль-шуруповерт ударний Makita HP0300 (320 Вт, 42 Нм) | 3 690 грн. |