Компресор Airpress HK 425-150 150 л
Фото 9 |
Airpress HK 425-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airpress 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airpress.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airpress HK 425-150 150 л
Усі ціни 6 →Airpress HK 425-150 400V 36667/6 | 42 120 грн. |
Airpress HK 425-150 400V 36667/6 | 43 173 грн. |
Airpress HK 425-150 400V 36667/6 | 44 226 грн. |
Airpress HK425/150 3KM 10bar 150L 360667 | 42 120 грн. |
Airpress HK425/150 3KM 10bar 150L 360667 | 43 173 грн. |
Airpress HK425/150 3KM 10bar 150L 360667 | 44 226 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель HK 425-100 — об'єм ресивера 100 л
- Модель HK 425-150 — об'єм ресивера 150 л
- Модель HK 425-200 — об'єм ресивера 200 л
Модификації Airpress HK 425-150
Ціни на Airpress HK 425-150 |
---|---|---|---|---|
Airpress HK 425-100 100 л | від 37 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Airpress HK 425-150 150 л | від 42 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Airpress HK 425-200 200 л | від 42 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →