Витяжний вентилятор airRoxy Planet Energy 125 PS
Відео 2 | від 902 грн. Порівняти ціни 4 →Розмір:125 мм Продуктивність:140 м³/год Шум:28 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації airRoxy Planet Energy 8
Характеристики
airRoxy Planet Energy 125 PS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy Planet Energy 125 PS
Сортувати
Airroxy AirRoxy Planet Energy 125 PS (01-096) | 902 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 125 PS перемикач на кабелі 140м³ | 902 грн. |
Витяжний вентилятор AIRROXY Planet Energy 125 PS з шнуровим вмикачем | 902 грн. |
Витяжний вентилятор для ванної з кабелем AirRoxy Planet Energy 125 РS біли | 902 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо