Витяжний вентилятор airRoxy Planet Energy 125 TS
Відео 2 |
Модифікації airRoxy Planet Energy 8
Характеристики
airRoxy Planet Energy 125 TS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy Planet Energy 125 TS
Сортувати
Airroxy AirRoxy Planet Energy 125 TS (01-097) | 1 218 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy Planet Energy 125 TS таймер 140м³/год 10Вт | 1 218 грн. |
Вентилятор витяжний для ванної з таймером АirRoxy Planet Energy 125 TS біл | 1 156 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy planet energy 125 TS (01-097) з таймером | 1 218 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером AirRoxy planet energy 125 ТS | 1 218 грн. |
Витяжний вентилятор для ванної з таймером AirRoxy Planet Energy 125 TS біл | 1 218 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо