Витяжний вентилятор airRoxy Planet Energy
Відео 2 | від 544 до 1 288 грн. Розмір:100 / 125 мм Продуктивність:93 / 140 м³/год Шум:26 / 28 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації airRoxy Planet Energy 8
Planet Energy 100 PS | 100 мм | 93 м³/год | шнурок | 26 дБ | 813 грн. | Порівняти ціни 5 |
Planet Energy 100 S | 100 мм | 93 м³/год | 26 дБ | 544 .. 640 грн. | Порівняти ціни 5 |
Planet Energy 100 TS | 100 мм | 93 м³/год | таймер | 26 дБ | 1 063 грн. | Порівняти ціни 5 |
Planet Energy 100 HS | 100 мм | 93 м³/год | 26 дБ | 1 168 грн. | Порівняти ціни 5 |
Planet Energy 125 PS | 125 мм | 140 м³/год | шнурок | 28 дБ | 902 грн. | Порівняти ціни 4 |
Planet Energy 125 S | 125 мм | 140 м³/год | 28 дБ | 611 .. 719 грн. | Порівняти ціни 5 |
Planet Energy 125 TS | 125 мм | 140 м³/год | таймер | 28 дБ | 1 156 .. 1 218 грн. | Порівняти ціни 6 |
Planet Energy 125 HS | 125 мм | 140 м³/год | 28 дБ | 1 278 .. 1 288 грн. | Порівняти ціни 3 |
Відеоогляди
Рекомендуємо