Автомагнітола Akai AK-628
Akai AK-628
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:35 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:біла
Всі характеристики
Характеристики AK-628
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akai AK-628
Автомагнітола MP3/SD/USB/FM AKAI AK-628 магнітола мафон в машину авто 1 ди | 1 425 грн. |
Медіа-ресивер AKAI AK-628 | 1 264 грн. |
Автомагнітола MP3/SD/USB/FM бездисковий програвач AKAI AK-628 | 1 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →