Автомагнітола Fantom FP-4070
Відео 2 |
Fantom FP-4070
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:4 "
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики FP-4070
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantom FP-4070
Усі ціни 9 →Fantom FP-4070 Black/Red | 1 660 грн. |
Автомагнитола FANTOM FP-4070 | 1 883 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-4070 Black/Red | 1 777 грн. |
Автомагнітола FANTOM FP-4070 Black/Red | 1 799 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-4070 Black/Red | 1 883 грн. |
ще 4 пропозиції
Чи не читає формат аві. Буває тупий при перегортанні папок на мікросд. За наявності камери заднього виду, відпрацювання автовключення (якщо вимкнена) коректна, але, звичайно, не так швидко як при працюючій "голові". Блютуз відпрацьовує добре, але мене чують трохи тихіше, ніж при просто розмові з телефону Приймач ловить станції добре. За наявності камери заднього виду, відпрацювання автовключення (якщо вимкнена) коректна, але, звичайно, не так швидко як при працюючій "голові". Блютуз відпрацьовує добре, але мене чують трохи тихіше, ніж при просто розмові з телефону Не читає формат аві, хоча в характеристиках заявлений як підтримуваний (інші формати відео не пробував, але відпімізму ситуація з аві не додає) і незрозуміло як це виправити, тому що не можу знайти сайт виробника з підтримкою оновлення прошивки та інструкціями з цього процесу (за наявності) юсб сподіваюся, що така можливість розробниками передбачалася). Буває тупий при перегортанні папок на мікросд. користуюся Fantom FP-4070 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →