Автомагнітола Akai CA017A-9007U
Akai CA017A-9007U
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:25 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:синя
Додатковий USB-порт для зарядки.
Всі характеристики
Характеристики CA017A-9007U
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akai CA017A-9007U
Бездисковая MP3-магнитола Akai CA017A-9007U | 1 184 грн. |
Akai CA017A-9007U бездисковий MP3 програвач | 1 365 грн. |
Автомагнітола Akai CA017A-9007U | 1 071 грн. |
Автомагнітола Akai ca017a-9007u | 1 438 грн. |
Магнітола Akai CA017A-9007U | 1 342 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →