Автомагнітола Akai AK-9015U
Фото 5 |
Akai AK-9015U
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики AK-9015U
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akai AK-9015U
Akai AK-9015U | 1 172 грн. |
Автомагнітола Akai AK-9015U | 1 215 грн. |
Медіа-ресивер Akai Ak-9015u | 1 438 грн. |
Магнітола AKAI AK-9015U | 1 342 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →