Радіосистема AKG WMS470 Vocal Set D5
Фото 5 |
AKG WMS470 Vocal Set D5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKG WMS470 Vocal Set D5
Усі ціни 23 →Мікрофонна радіосистема Akg WMS470 D5 Set BD9 (234328) | 32 760 грн. |
Микрофонная радиосистема Akg WMS470 D5 Set BD9 (234328) | 32 761 грн. |
Мікрофонна радіосистема AKG WMS470 D5 Set BD9 3305X00210 | 32 760 грн. |
Мікрофон AKG WMS 470 VOCAL SET D5-B8 | 26 691 грн. |
AKG WMS470 D5 SET BD8-50MW 3305X00380 | 28 044 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →