MIDI-клавіатура Alesis V25 MKII
Відео 3Фото 6 |
Alesis V25 MKII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alesis V25 MKII
Усі ціни 7 →MIDI-клавиатура ALESIS V25 MKII | 4 720 грн. |
MIDI-клавіатура ALESIS V25 MKII 39339 | 4 724 грн. |
MIDI-клавіатура Alesis V25 MKII | 4 724 грн. |
MIDI клавиатура ALESIS V25 MKII | 4 724 грн. |
Миди-клавиатура ALESIS V25 MKII | 5 060 грн. |
MIDI-клавіатура Alesis V25 MKII | 4 449 грн. |
MIDI клавіатура ALESIS V25 MKII | 4 724 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →