MIDI-клавіатура Novation FLkey Mini
Відео 13Фото 7 |
Novation FLkey Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novation FLkey Mini
Усі ціни 9 →Midi клавіатура Novation FLkey Mini | 5 200 грн. |
Midi клавиатура Novation FLkey Mini | 5 200 грн. |
MIDI-контроллер NOVATION FLkey Mini | 5 200 грн. |
MIDI-клавіатура NOVATION FLkey Mini 233536 | 5 200 грн. |
MIDI-клавіатура Novation FLkey Mini | 5 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →