Вантажна шина Alliance 323 7.5 R16 112A8
Фото 9 |
Виберіть розмір вантажної шини
Alliance 323 7.5 R16 112A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alliance 323 7.5 R16 112A8
Alliance A-323 7.5 R16 112A8 | 3 216 грн. |
ALLIANCE Индустриальная шина ALLIANCE AS-323 (для навантажувачів) 7.50R16 | 3 195 грн. |
Индустриальная шина ALLIANCE AS-323 (для навантажувачів) 7.50R16 112A8/99A | 3 175 грн. |
Alliance AS-323 7.5 R16 112A8 | 3 176 грн. |