Amazfit GTS 2 Mini (A2018)
Відео 50Фото 10 |
Приставка Mini в назві моделі вказує не на якісь урізані можливості, а на компактність самих годин: важать вони всього 20 г, а товщина корпусу становить 8.95 мм (без бази для датчиків). Такий гаджет практично не відчутний на руці, тому більше підійде для тендітного жіночого зап'ястя, хоча в асортименті є забарвлення, які сподобаються і чоловікам. При маленьких розмірах екран має достатні розміри, щоб інформація на ньому добре читалася.
Це 1.55-дюймовий AMOLED дисплей з функцією "завжди включений«, покритий зігнутим склом 2.5 D. незважаючи на компактність, Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini мають досить потужну» начинку", в тому числі 4 ГБ вбудованої пам'яті і акумулятор ємністю 220 мАгод, який забезпечує тривалий час автономної роботи: 7 днів інтенсивного використання, 14 днів у звичайному режимі і до 21 дня в базовому режимі, тобто якщо вам треба просто подивитися час, без підключення до смартфону і з вимкненими датчиками.
Крім того, годинник відповідає за комплексний контроль за вашим здоров'ям і активністю, для чого передбачено більше 70 спортивних режимів, вимірювання насичення крові киснем, цілодобовий моніторинг серцебиття, моніторинг якості сну, інформація про менструальний цикл, в тому числі прогнозування часу і тривалості періодів менструації і фертильності, а також система оцінки здоров'я PAI. Звичайно, не забули про водозахист 5 ATM, яка виключає поломки після контакту з водою.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Купити Amazfit GTS 2 Mini
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 mini Sage Green | 4 139 грн. |
Смарт-годинник Amazfit Gts 2 Mini New Version Meteor Black черный | 3 399 грн. |
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 Mini Meteor Black | 3 400 грн. |
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 mini Blue | 3 400 грн. |
Смарт-годинник Amazfit GTS 2 mini Midnight Black | 3 400 грн. |
0 1 1 4 |
Ну впринцепі можна купити так як для того, щоб дивитися час зручно! Особливо за таку ціну. Гарна автономність.
Тримаються вони якщо без олвейсу і на невеликій яскравості у мене протрималася 12 з половиною днів. Я перевіряв Ремінець не водонепроникний
Тому що вже за 3-4 місяці він псується. Фарба відходить потроху. А і пульс не точний, коли я орав, бігав у мене норма 67 А коли я просто лежав на ліжку у мене 96 пульс. О! Yaroslav Efimenko: користуюся Amazfit GTS 2 Mini більше року |
Отримав їх як подарунок на новий рік, такий гаджет до покупки не розглядав, тому належу до нього без причіпок, але за час використання визначив для себе переваги та недоліки. Дизайн строгий, не нав'язливий, чорний колір підійде краще напевно чоловікам, світлий - жінкам, на брутальний чоловічий годинник не котять ні з яким циферблатом. За час використання кілька разів прилітали оновлення, глюканів не помітив жодного разу. Батарея в середньому тримає від 2 до 3 тижнів (це дивлюся годинник, повідомлення відключені, синхронізую 1-2 рази на день, режим AOD вимкнений) Є GPS і нормально працює (перевіряв аж 1 раз), за всю 4-годинну прогулянку жодного разу не відвалився.
Є оксиметр. Є гарні циферблати, швидше за все, через конструктор сторонній можна і самому склепати. Якісні матеріали, приємні м'які ремінці, можна замінити без проблем, корпус алюмінієвий та дисплей через 3 місяці використання без подряпин. Легкий не важкий корпус, вага не відчувається. Не знайшов NFC, але я ним навіть на телефоні не користуюсь.
Не дуже приємне вібро, звук начебто деренчить, у Mi Band 2 приємніший і м'якший був. Для того щоб сконектуватися з додатком Zepp необхідно включити на телефоні і Bluetooth і GPS, без GPS не хоче синхронізуватися, цей момент не сподобався. Є купа різних режимів тренувань, крім тренажерного залу. Бічна кнопка не подобається. Денис Діоніс: користуюся Amazfit GTS 2 Mini кілька місяців |
Эти часы работают на татуировке?