Amazfit Pop 3S (A2318)
Відео 5Фото 11 |
Відносно недорогий смарт-годинник торгової марки Amazfit - це прямокутна модель 2023 випуску з металевим корпусом і досить великим (діагональ 1.96 дюйма) безрамковим AMOLED-дисплеєм. Носій девайс працює під керуванням фірмової операційної системи Zepp OS, яка дозволяє керувати відтворенням музики та камерою смартфона, а також підтримує голосового помічника. Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку розумний годинник Amazfit Pop 3S дає можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки, а не тільки виводити повідомлення та СМС-повідомлення.
Модель пропонує всі найзатребуваніші сьогодні вимірювання, починаючи від пульсу та кількості кроків, продовжуючи рівнем кисню в крові та стресу, а також закінчуючи жіночим календарем. На любителів спорту чекає цілих 100 фітнес-режимів, з можливістю збереження занять та відстеження тренувального прогресу. За автономність наручного гаджета відповідає літій-іонний акумулятор на 300 мАгод, повного заряду якого має вистачити на 12 днів експлуатації у звичайному режимі. Варто враховувати, що невисока вартість тут серед іншого обумовлена відсутність власного GPS, що часто характерно для фітнес-трекерів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazfit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazfit.
Купити Amazfit Pop 3S
Усі ціни 92 →Amazfit Pop 3S Silver | 2 299 грн. |
Смарт-годинник Xiaomi Amazfit Pop 3S Silver | 2 299 грн. |
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S Black | 2 328 грн. |
Смарт-годинник Amazfit Pop 3S Black | 2 199 грн. |
Смарт-часы Xiaomi Amazfit Pop 3S Black | 2 049 грн. |