Планшет
Amazon Kindle Fire HD 8 2020 32 ГБ
Відео 8Фото 8 |
Amazon Kindle Fire HD 8 2020 32 ГБ
32 ГБ64 ГБ
Система:Android 10
Діагональ дисплея:8 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT8168
Камера:2 (МП)
Селфі камера:2 МП
Ємність батареї:4850 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:355 г
Всі характеристики
Характеристики Kindle Fire HD 8 2020 32GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amazon Kindle Fire HD 8 2020 32 ГБ
Планшет Amazon Fire HD 8 2/32GB WiFi (2020) Black | 4 000 грн. |
Планшет Amazon Fire HD 8 2/32GB WiFi (2020) Twilight Blue | 4 000 грн. |
Планшет Amazon Fire HD 8 2/32GB WiFi (2020) Plum | 4 000 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Amazon Kindle Fire HD 8 2020 32GB:
- Підтримка голосового помічника Alexa
Модификації Amazon Kindle Fire HD 8 2020
Ціни на Amazon Kindle Fire HD 8 2020 |
---|---|---|---|---|
Amazon Kindle Fire HD 8 2020 32 ГБ | від 4 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Amazon Kindle Fire HD 8 2020 64 ГБ | від 4 635 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →