Плита Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx нержавіюча сталь
Фото 3 |
Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Комбінована побутова кухонна плита з традиційною газовою варильною поверхнею і досить просунутою багатофункціональною електричною духовкою. Модель представлена на ринку польським брендом Amica та позиціонується ним у верхній сегмент середнього цінового діапазону. Насамперед звернемо увагу саме на духову шафу, яка може похвалитися робочою камерою об'ємом 77 л — подібного достатньо для випікання домашньої випічки, запікання цілісного шматка м'яса, цілої качки та ін.
включаючи електрогриль, систему конвекції і навіть повноцінний рожен. На одному з рівнів є зручні телескопічні напрямні дека. Система очищення пором дозволяє швидко привести робочу камеру в порядок навіть після тривалого та інтенсивного приготування. Додатково відкидні дверцята можуть похвалитися надійним потрійним склінням. Що ж до варильної поверхні плити Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx, то вона досить типова: робоча поверхня з нержавіючої сталі, чотири газові конфорки з функцією автозапалювання, а також надійні чавунні грати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Плита комбинированная Amica 6123GE3.33PAHZPTSDPNA(XX) | 22 918 грн. |
Плита Amica 6123GE3.33PAHZPTSDPNA(XX) 6123GE3.33PAHZPTSDPNA(XX) | 22 344 грн. |
Плитка AMICA 6123GE3.33PaHZpTsDpNA(Xx) | 21 710 грн. |
Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA(Xx) | 21 880 грн. |
Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA(Xx) | 22 427 грн. |
Модификації Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx
Ціни на Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx |
---|---|---|---|---|
Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA W білий | від 22 218 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica 6123GE3.33PaHZpTsDpNA Xx нержавіюча сталь | від 21 710 грн. | 9 пропозицій |