Холодильник Ravanson LKK-250RB чорний
Фото 5 |
Ravanson LKK-250RB чорний бежевий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson LKK-250RB чорний
Усі ціни 8 →Холодильник з морозильною камерою Ravanson LKK-250RB | 28 679 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Ravanson LKK-250RB | 22 993 грн. |
RAVANSON LKK-250RB | 23 080 грн. |
RAVANSON LKK-250RB | 23 657 грн. |
RAVANSON LKK-250RB | 24 234 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Ravanson LKK-250RB
Ціни на Ravanson LKK-250RB |
---|---|---|---|---|
Ravanson LKK-250RC бежевий | від 22 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravanson LKK-250RB чорний | від 22 987 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →