Корм для собак Amity Premium Adult Maintenance 15 kg
Amity Premium Adult Maintenance 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amity Premium Adult Maintenance 15 kg
Сухий корм для собак Amity Maintenance, мікс м'яса, 15 кг (8436538940457) | 1 705 грн. |
Корм Amity Maintenance сухий з м'ясним асорті для дорослих собак 15 кгСухий корм для собак Amity має чудовий смак і апетитний аромат. Чому варто купити: легко засвоюється та наповнює організм... щепоживними речовинами зміцнює імунну систему забезпечує нормальне зростання та розвиток захищає організм від шкідливих впливів навколишнього середовища Склад: злаки, дегідроване м'ясо (курка хв. 4%), субпродукти рослинного походження (бурякова м'якоть хв. 2%), олії та жири (пташиний жир хв. 4%), вітаміни та мінеральні речовини. Аналітичний аналіз: вітамін A 17500 МО/кг, вітамін D-3 1000 МО/кг, вітамін E (d/α-токоферила Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 1 671 грн. |
Корм для собак Amity Maintenance повсякденний мікс м'яса 15 кг (8436538940 | 1 705 грн. |
Сухий корм Amity Maintenance для собак, мікс м'яса 15 кг (8436538940457) | 1 580 грн. | Продавець: RichPets |
Сухий корм для собак Amity Maintenance мікс м'яса 15 кг (8436538940457) | 1 575 грн. | Продавець: Пес-Босс |
Серія Amity PremiumПорівняти в таблиці →
від 454 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курки, злаки, субпродукти, жир птиці, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: іберійська свинина, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 669 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: м'ясо птиці, зернові, субпродукти, жир птиці, курячий бульйон, вітаміни, клас: преміум
від 519 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти та курки, злаки, субпродукти, олії та жири, вітаміни, клас: преміум
від 1 450 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо ягняти та курки, злаки, субпродукти, олії та жири, вітаміни, клас: преміум
від 449 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 780 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 575 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо курки, субпродукти, олії, жири, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 395 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: іберійська свинина, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 429 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, рис, клас: преміум
від 1 869 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
від 1 599 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
від 1 770 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, рис, клас: преміум
від 1 825 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курки, злаки, субпродукти, жир птиці, вітаміни, мінерали, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 385 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: борошно з курки 25 %, рис, пшениця, кукурудзяна клейковина, кукурудза, клас: преміум
від 1 524 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, рис, кукурудза, просо, птиця, жир птиці, м'якоть буряка, клас: преміум
від 1 650 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо і субпродукти, рослинні субпродукти, олії, жири, клас: преміум
від 1 536 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, тритикале, жир, висівки, глютен, куряча печінка,, клас: преміум
від 1 384 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, кукурудза, пшениця, фрукти, дріжджі, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 572 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо і субпродукти, рослинні субпродукти, олії, жири, клас: преміум
від 1 648 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, для зору, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м’ясо, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, рис, клас: преміум
від 1 449 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо і субпродукти, рослинні субпродукти, олії, жири, клас: преміум
від 1 715 грн.
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо курки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум