Корм для собак Josera JosiDog Solido 15 кг
Закрити
Шапка
Josera JosiDog Solido 15 kg |
|
Повноцінний сухий корм для менш рухливих дорослих і старших собак, собак зі схильністю до набору зайвої ваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Solido 15 кг
Корм для собак JosiDog Solido ЙозіДог Солідо 15 кгJOSERA JosiDog Solido легкий та збалансований повноцінний корм для менш активних старших собак, а також собак які є схильними до набирання надмірної ваги. Висока пропорція цінних антиоксидантів допомагає захистити клітини від вільних радикалів. Таурин допомагає підтримувати серцеву функцію, зір та репродуктивну функцію. Пребіотик інулін підсилює ки... щешкову мікрофлору. Забезпечення необхідного рівня глікозаміноглік Офіційний партнер Josera Josera.ua (Львів) Поскаржитись | 1 770 грн. |
Сухий корм для собак JosiDog Solido 15 кг (4032254770671) | 1 770 грн. |
Сухий корм Josi Dog Solido 15 кг (4032254770671) | 1 770 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 1 060 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 040 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 460 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 2 010 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 147 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 735 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, ячмінь, білок свійської птиці, сушений, клітковина, жир, клас: преміум
від 558 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 875 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 167 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 730 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
від 2 430 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: вагітним, годуючим, для прикорму цуценят, в составе: м'ясо свійської птиці (36%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 150 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 224 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 750 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 362 грн.
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 835 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Josera JosiDog Solido
Ціни на Josera JosiDog Solido |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Solido 0.9 кг | від 147 грн. | 12 пропозицій | ||
Josera JosiDog Solido 4.5 кг | від 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera JosiDog Solido 15 кг | від 1 770 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 827 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 521 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 1 166 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум