Тример для бороди Andis D-8 Slimline Pro Li
Відео 5Фото 4 |
Andis D-8 Slimline Pro Li |
|
Тример для бороди спеціалізованого виробника Andis відноситься до рішень просунутого рівня. Він позиціонується в якості професійної моделі для стрижки та підрівнювання вусів і щетини, створення контурів і т.д. Машинка оснащена ножовим блоком з тонкими лезами з нержавіючої сталі. Їх характерною особливістю є можливість гладкого гоління майже "в нуль" -залишається щетина довжиною всього 0.1 мм.також тример Andis D-8 Slimline Pro li комплектується четвіркою фіксованих гребенів.
Це пластикові насадки з різною довжиною зрізу: 10, 6, 3 і 1.5 мм.За ефективну роботу приладу відповідає мотор з однією швидкістю роботи, але при цьому обертання в 6000 об/хв має бути достатньо навіть для стрижки найжорсткішою і непіддатливою щетини. Корпус моделі виконаний з пластика, причому заявлено відсутність отворів, завдяки чому не потрібно складний догляд і додаткове обслуговування в майстернях. Машинка відноситься до класу акумуляторних рішень: тут використовується літій-іонний акумулятор без «ефекту пам'яті» і запропонована зручна підставка для зарядки. Тривалість зарядного процесу становить близько години, після чого пристрій пропрацює від 90 до 120 хвилин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Andis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Andis.
Купити Andis D-8 Slimline Pro Li
Тример Andis Slimline Pro Li D-8 HT00019 | 4 190 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Andis D-8 GTX | 5 740 грн. |
Тример Andis D8 Slimline Pro | 3 720 грн. |
Тример Andis Slimline Pro Li D8 Nation Crown HT00018 | 3 925 грн. |
Тример для стрижки Andis D8 Slim Line Pro GTX | 3 730 грн. |