Машинка для стрижки Andis MLC Master Cordless
Відео 2Фото 3 |
Andis MLC Master Cordless |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Andis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Andis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Andis MLC Master Cordless
Машинка для стрижки Andis Master MLC Cordless (AN 12480) AN 12480 | 10 400 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Andis Master Cordless | 13 120 грн. |
Andis Master Cordless | 13 440 грн. |
Машинка для стрижки Andis Master MLC Cordless Limited Gold Edition (AN 125 | 14 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →