Машинка для стрижки Andis GTX-EXO
Відео 7Фото 4 |
Andis GTX-EXO |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Andis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Andis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Andis GTX-EXO
Машинка для стрижки Andis Cordless Li Trimmer GTX-EXO (AN 74105) AN 74105 | 7 999 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Andis GTX-EXO | 9 676 грн. |
Професійний тример Andis GTX-EXO Cordless Li Trimmer New (AN 74150)(AN 741 | 7 599 грн. |
Andis GTX-EXO | 9 912 грн. |
Тример Andis GTX-EXO™ Cordless Li Trimmer AN 74150 AN 74105 | 8 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →