Медіаплеєр Android TV Box H96 Max V12 16 Gb
Фото 10 |
Android TV Box H96 Max V12 16 Gb 16 ГБ / ОЗП 2 ГБ32 ГБ / ОЗП 4 ГБ |
|
Доступний стаціонарний мультимедійний програвач, здатний відтворювати UltraHD/4K-відео. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023, розрахований на використання з будь-якими моделями телевізорів, обладнаними як цифровим інтерфейсом HDMI, так і аналоговим входом (для аналогового підключення необхідно придбати кабель-перехідник з miniJack 3.5mm на 3xRCA). Відрізняється демократичною вартістю, компактними габаритними розмірами, безшумною системою охолодження та наявністю двох USB-портів для підключення накопичувачів.
Апаратною основою плеєра стала зв'язка чотириядерного процесора RockChip RK3318 (вбудована графіка Mali-450MP2) з 2 Гб оперативної пам'яті та 16 Гб постійної пам'яті. Така конфігурація, що працює під управлінням модифікованої операційної системи Android, забезпечує мультимедійному плеєру Android TV Box H96 Max V12 16 Gb можливість декодувати та виводити на екран бездоганно якісне відео з роздільною здатністю до 3840х2160 включно. Є значний набір попередньо встановлених програм і повний доступ до магазину програм Google Play. Користувач може вільно відвідувати сайти, грати в ігри, переглядати та створювати контент на сторінках соціальних мереж тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Android TV Box 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Android TV Box.
Купити Android TV Box H96 Max V12 16 Gb
Android TV-BOX H96 MAX 2/16 Android 12 | 960 грн. |
Android TV Box H96 Max V12 2/16 GB | 1 049 грн. |
H96 Max V12 2/16 + Настройка и сертификат YouTV в подарок! | 949 грн. |
Модификації Android TV Box H96 Max V12 16 Gb
Ціни на Android TV Box H96 Max V12 16 Gb |
---|---|---|---|---|
Android TV Box H96 Max V12 16 Gb | від 949 грн. | 3 пропозиції | ||
Android TV Box H96 Max V12 32 Gb | від 1 275 грн. | 1 пропозиція |