Медіаплеєр Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb
Відео 1Фото 11 |
Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Доступний та продуктивний мережевий медіаплеєр з повноцінною підтримкою UltraHD/4K/8K-відео, повним набором необхідних бездротових/кабельних мережних інтерфейсів та наочним LED-дисплеєм. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на підключення до будь-яких LED/OLED-телевізорів, у т.ч. моделям, які не мають SMART-функціональності.
Використання такого медіаплеєра дає можливість організувати перегляд IPTV, контенту різних вітчизняних онлайн кінокінотеатрів (Kyivstar TV, Megogo, Sweet.tv, ukrainske.tv), Youtube, Twitch та інших глобальних систем потокового мовлення, включаючи Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV. Продуктивною апаратною основою пристрою є 4-ядерний ARM-процесор Amlogic S905Х4 (відеоядро GPU Mali-G31 MP2), що працює у зв'язці з 4 Гб оперативної та 32 Гб постійної пам'яті.
Ця платформа функціонує під керуванням Android 11 та забезпечує безпроблемне відтворення відео з роздільною здатністю до 7680х4320 при 24 кадр/сек. Також передбачено використання інтернет-браузерів (Chrome та інші), менеджера завантажень, програм соціальних мереж та програм, які користувач може самостійно встановити з Google Play. На бічній межі корпусу передбачено SD/SDHC/SDXC-картридер та два USB-порти (в т.ч. швидкісний USB 3.0), які підтримують підключення флеш-накопичувачів та HDD/SSD-дисків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Android TV Box 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Android TV Box.
Купити Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb
Усі ціни 12 →Android TV-BOX X96 MAX+ Ultra 4/64 DDR (S905X4) Android 11.0 | 1 769 грн. |
Приставка Smart Tv X96 Max Plus Ultra (4GB/64GB) | 1 719 грн. |
Android TV Box X96 MAX+ ULTRA 4/64GB | 1 718 грн. |
X96 X96 MAX+ Ultra 4/64GB 9287 | 1 999 грн. |
X96 Max Plus Ultra 4/64 + Настройка и сертификат YouTV в подарок! | 1 707 грн. |
Приставка - г....мно. Програми (Мего, ExpressVPN) вилітають, іноді не запускається Мег, працюють некоректно (глючать). Пульт ДК - дешевка, кнопки натискаються через раз. Так само в деяких додатках (Мегого, Speedtest) керувати рідним пультом не вийде - не видно курсору та потрібна мишка. Приставкою розчарований. Вдома висить Samsung SmartTV 2019 р 7 серії - в рази краще за цю приставку. Красиві характеристики, можна дивитися піратські фільми онлайн через Google Chrome. Розчарувало все Sergey Alentyev: користуюся Android TV Box X96 Max Plus Ultra 32 Gb кілька місяців |
Модификації Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb
Ціни на Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb |
---|---|---|---|---|
Android TV Box X96 Max Plus Ultra 32 Gb | від 1 637 грн. | 8 пропозицій | ||
Android TV Box X96 Max Plus Ultra 64 Gb | від 1 707 грн. | 12 пропозицій |