Зарядна станція ANKER 767 PowerHouse (A1780)
Відео 19Фото 19 |
ANKER 767 PowerHouse 1500 Вт зарядна станція2400 Вт зарядна станція |
|
Потужна зарядна станція, якій може забезпечити резервне живлення всього будинку. Модель отримала літій-залізо-фосфатну батарею (LiFePO4) ємністю 2048 Вт*год. Але це не межа – додатковий акумуляторний блок Anker 760 Expansion Battery збільшує сумарну ємність зарядної станції вдвічі. ANKER 767 PowerHouse підтримує підключення навантаження до 2400 Вт. У режимі живлення настільної лампи, роутера, зарядки пари-трійки мобільників та періодичного розігріву їжі в мікрохвильовій печі зарядна станція здатна працювати протягом 3 днів без необхідності поповнення енергетичних запасів.
Акумулятор пристрою можна повністю зарядити від побутової мережі приблизно за 2 години. Також модель підтримує зарядку від сонячних панелей (докуповуються окремо). Порти живлення зарядної станції представлені трьома розетками 230, двома портами USB A, одним USB type C з підтримкою Power Delivery (100 Вт), автомобільною розеткою. Ще одне амплуа моделі - робота як «безперебійник» з часом перемикання від мережі на вбудовану батарею близько 20 мс. Масивний корпус електростанції поставлений на транспортувальні колеса та обладнаний рукояттю валізи для зручності перевезення. Параметри роботи зарядна станція відображає на інформативному екрані, над яким розмістилася LED-смужка підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANKER.
Купити ANKER 767 PowerHouse
Усі ціни 8 →Зарядна станція Anker 767 PowerHouse - 2048Wh 2400W | 79 999 грн. |
Anker 767 PowerHouse the world best Bidirectional charging power station | 63 499 грн. |
Зарядна станція Anker 767 PowerHouse - 2048Wh 2400W A1780311 | 64 745 грн. |
Зарядна станція Anker 767 PowerHouse - 2048Wh 2400W | 95 999 грн. |
Портативна зарядна станція Anker 767 PowerHouse A1780311 | 97 500 грн. |
Потужність; швидкість зарядки самої станції, можливість зарядки в авто Олег2013: користуюся ANKER 757 PowerHouse більше року |
використовується в основному як UPS для холодильника, в такому режимі майже безшумний, іноді на десь секунд 5 вмикається охолодження, яке тихіше ніж у ecoflow, в іншій же годині його взагалі не чути (наприклад, інвертор в anker 535 навіть без навантаження постійно гуде), заряджається дуже швидко (знову ж таки в порівнянні з anker 535), класна лампочка (актуально, бо блекауті), переварює мікрохвильовку та капсульну кофемашину. Хотів був брати ecoflow, та коли послухавши як шумно воно працює та начитався відгуків про глюки контролера заряду в режимі UPS, то таки зупинився на anker. швидка зарядка, мінімум шуму менш потужний ніж конкуренти RSK RSK: користуюся ANKER 757 PowerHouse менше місяця |
Модификації ANKER 767 PowerHouse
Ціни на ANKER 767 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 757 PowerHouse | від 31 495 грн. | 57 пропозицій | ||
ANKER 767 PowerHouse | від 63 499 грн. | 8 пропозицій |
Цілий день працюю, ноут, монітор, роутер, настільна лампа, більше 10год без проблем