Зарядна станція Konner&Sohnen KS 3000PS-FC
Фото 20 |
Konner&Sohnen KS 3000PS-FC |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 3000PS-FC
Усі ціни 8 →Портативна зарядна станція Könner&Söhnen KS 3000PS-FC | 95 999 грн. |
Konner&Sohnen KS 3000PS-FC офіційна гарантія + безкоштовна доставка | 94 999 грн. |
Портативна (переносна) електростанція KS 3000PS-FC | 95 999 грн. |
Портативная электростанция Konner&Sohnen KS 3000PS | 69 999 грн. |
Портативна електростанція Konner&Sohnen KS 3000PS-FC | 95 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Konner&Sohnen KS 3000PS-FC
Ціни на Konner&Sohnen KS 3000PS-FC |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 1200PS-FC | від 28 099 грн. | 7 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 2200PS-FC | від 51 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 3000PS-FC | від 69 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →