Вантажна шина Sonix SX706 315/70 R22.5 154M
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sonix SX706 315/70 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonix SX706 315/70 R22.5 154M
Sonix SX706 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150M | 8 282 грн. |
Sonix SX706 (рулевая) (315/70R22.5 154M) | 8 413 грн. |
SONIX SX706 315/70 R22.5 154/150M | 8 305 грн. |
Шини Sonix SX706 (рулевая) 315/70 R22,5 154/150M | 7 986 грн. |
Sonix SX706 (315/70R22.5 154M) | 8 731 грн. |
Модификації Sonix SX706 315/70 R22.5 154M
Ціни на Sonix SX706 315/70 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Sonix SX706 315/70 R22.5 154L | від 8 613 грн. | 2 пропозиції | ||
Sonix SX706 315/70 R22.5 154M | від 7 986 грн. | 5 пропозицій |