Вантажна шина HABILEAD BR922 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
HABILEAD BR922 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD BR922 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Habilead BR922 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 12 517 грн. |
Habilead BR922 (385/65R22.5 160K) | 11 128 грн. |
HABILEAD Вантажна шина HABILEAD BR922 (причіпна) 385/65R22.5 160K | 11 024 грн. |
Habilead BR922 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 12 222 грн. |
Habilead BR922 причіпна причіпна (385/65R22,5 160K) 394848 | 10 816 грн. |
Шина Habilead BR922 (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 12 073 грн. |