Монітор AOC 24P2Q 24 "
Фото 7 |
Купити AOC 24P2Q 24 "
Усі ціни 41 →AOC 23.8" 24P2Q Black 24P2Q | 8 139 грн. |
Монітор AOC 24P2Q Black | 6 570 грн. |
TFT 23.8" AOC 24P2Q, IPS, 75Гц, DP, HDMI, DVI, D-Sub, USB хаб, HAS, Pivot, | 8 233 грн. |
Монитор Aoc 24P2Q Black | 8 292 грн. |
РК монітор Aoc 24P2Q Black | 8 148 грн. |
Безрамковий монітор із рамками на екрані (дисплеї). Ліворуч, праворуч та зверху чорні смуги, довжиною по 4 мм – картинка не на весь екран (дисплей). Спочатку думав, що системна проблема і перепробував різні налаштування системи та відеокарти та різні системи. Придивившись на світ до вимкненого екрану помітив ці смуги, що виділяються, по верхніх кутах яких є 2 маленькі світлі крапки (я так розумію, ці частини дисплея повинні були бути заховані під рамку, якої немає), але за фактом діагональ робочого зображення 23,8". Як бачимо, обман виробника з приводу безрамкового монітора, одним словом, Китай. Поки що особливих переваг не виявив. Ліворуч, праворуч та зверху чорні смуги, довжиною по 4 мм – картинка не на весь екран (дисплей). Безрамковий монітор із рамками на екрані (дисплеї). Недопрацьована програма i-Menu для керування налаштуваннями монітора з робочого столу – суттєва частина налаштувань відсутня. Андрей: користуюся AOC 24P2Q менше місяця |
Монітори AOC набагато дивуватимуть навіть у бюджетному сегменті. Модель 24p2q зайвий раз доводить, що якісний продукт за адекватні гроші — це реальність.
Головне-екран
Лицьова панель монітора в безрамковому дизайні надана в розпорядження IPS-матриці традиційного формату FullHD (1920х1080 пікселів). По діагоналі її розтягнули на 23.8 дюймів, час відгуку у дисплея виміряно в межах від 4 мс, а колірне охоплення заявлений на рівні близько 107%» трикутника " sRGB. Говорячи зрозумілою мовою, монітор згодиться і для роботи, і для проведення дозвілля, і навіть для ігор (нехай і не найдинамічніших). Частота його розгортки становить 75 Гц.
Фірмові технології
На благо забезпечення передачі плавного відеопотоку монітор підтримує технологію кадрової синхронізації Adaptive-Sync (та ж amd FreeSync, тільки в профіль). Також в ньому реалізована підсвічування без мерехтіння Flicker-Free і режим Low Blue Mode для зниження втоми очей. Нарешті, межі зображення на екрані монітора розмивають тонкі рамки (зверху і з боків).
Інтерфейсне різноманітність
На корпусі монітора прихистилися аналоговий VGA-Вхід, роз'єми DisplayPort, HDMI, DVI-D, аудіовихід і чотирьохпортовий USB-концентратор 3.0. Крім того, в пристрій вбудовані 2 динаміка потужністю по 2 Вт кожен. Велику свободу дій в розміщенні екрану монітора дарує ергономічна підставка з регулюванням положень дисплея по висоті, куту нахилу і орієнтації. По частині з них моделі відзначають нерівномірність колірної температури у окремих екземплярів монітора. Однак масового характеру цей недолік, на щастя, не носить.
Модификації AOC 24P2Q
Ціни на AOC 24P2Q |
---|---|---|---|---|
AOC 24P2Q 24 " | від 6 570 грн. | 41 пропозиція | ||
AOC 27P2Q 27 " | від 7 872 грн. | 45 пропозицій |